Masculan Prezervatif

Masculan Prezervatif

Masculan Prezervatif

MASCULAN-gece gündüz ihtiyacınız olan koruyucunuz.

MASCULAN prezervatifleri tamamen latex kauçuktan ve en son Alman ve Avrupa kalite standardına EN ISO 4074 uygun olarak imal edilmiştir.(içeriği annex’de detaylandırılmıştır) Herbir MASCULAN üretim aşamasında elektronik olarak test edilir,iyice kayganlaştırılarak ,yüksek kaliteli dirençli alüminyum kağıtlarla paketlenir.

MASCULAN prezervatifleri en kolay ve basit uygulanan aile planlama araçlarından biridir. Bunun da ötesinde,doğru uygulandığında,ilişkiyle geçebilen hastalıklarda güvenli olan tek yoldur.

MASCULAN’ı eczane,süpermarket ve ıtriyatçılarda bulabilirsiniz,yakında benzin istasyonu marketlerinin raflarında da bulabileceksiniz.Nerelerde bulunduğu hakkında ülkenizdeki bölge dağıtıcılarından da bilgi alabilirsiniz. İlk deneme kullanışlarından takiben devamlı kullanım halinde MASCULAN cinsel ilişkiden alınan zevki katiyen olumsuz etkilemez.Hatta 4 değişik cinsi,size farklı tecrübeler kazandıracak ve çeşiti duygular tattıracaktır.Bütün tiplerini deneyip,kendinize en uygun olanı siz seçin.

MASCULAN istenmeyen hamilelikleri önlediği gibi aynı zamanda da eşleri,cinsel ilişkiyle bulaşan hastalıklardan da korumayı amaçlar. Herkes,kendisinin ve eşinin sağlığından sorumludur. Eşlerin korunma şekli hakkında karşılıklı konuşmaları ve bir karar vermeleri zorunludur. Genç kız ve erkekler dahi ,herhangi bir plansız ilişki ihtimaline karşı,güvenlikleri için yanlarında her zaman birkaç adet MASCULAN bulundurmalıdır. Hatta bazı durumlarda bu hayatınızı kurtarır.

MASCULAN’ın üreticisi,ürünü kalitenin en üst gereklerini yerine getirerek üretirken,aynı zamanda da herkesin satın alabilmesi için fiyatı en makul düzeyde tutma amacındadır. Bu felsefe de,dünyada 40 nin üzerinde ülkede,aşamalar kaydetmemizi sağlamaktadır.

MASCULAN,sizi sadece herkesce bilinen AIDS’e karşı değil,cinsel ilişkiyle geçebilen diğer hastalıklara karşı da korur.(STD-s)-annex’e bakınız. MASCULAN-MPI Pharmaceutica GmbH-Hamburg ‘un tescilli markası.