Hakkımızda

Hakkımızda

Ekibimiz tamamı sektörün en prezantabl, eğitimli ve genç ekip olup İstanbul ili Avrupa yakasında 3 sıcak - 1 ulusal zincirler soğuk satış, Anadolu yakasında 2 sıcak 1 ulusal zincirler soğuk satış, Trakya ve Güney Marmara bölgesinde 1 sıcak satış, Batı Marmara ile Bilecik, Kütahya, Afyon hattında 1 sıcak satış 2 merchandasing elemanı ve 1 sıcak satış yöneticisi olmak üzere 11 kişi - 10 araçtan oluşmaktadır.

Müşteri potföyünün %80'i A Plus, diğer kısmı B Plus ve B kategorisindedir. Satış noktalarının büyük bir bölümü benzin istasyonu marketleri olup diğer müşteri gruplarımız yerel ve ulusal marketler, şarküteriler, özel okul ve üniversite kantinleri, hastane büfeleri, spor salonları, sinema salonları, kültür merkezleri, şehirlerarası otobüs tesisleri ile hava alanları vb 'den oluşmaktadır.

SM / DİSTRİBÜTÖR KANALIMIZ
Distribütör kanalımızı; 2 dağıtım ve sevkiyat görevlisi, 2 merchandaising elemanı, 1 bayi yöneticisi ve 1 Türkiye Satış Müdürü Organize etmektedir.

Bu kanalımızın müşteri portföyüde ağırlıklı olarak Metropol, Turizm yönünden zengin ve nüfusun yoğun olduğu il ve ilçelerde hedeflediğimiz tüketici kitlesine satış ve dağıtım yapan bayilerden oluşmaktadır.

NYC Pazarlama Gıda, İçecek ve İhtiyaç Maddeleri Dağ. Tic
NYC Pazarlama ülkemize diğer grup şirketleri vasıtasıyla ithal edilen ürünlerin ülke çapında gerek bayilikler, gerekse de direk dağıtım araçlarıyla dağıtımını yapmakta, ayrıca disbiritörlüğünü yaptığı ürünlerin İstanbul ve Marmara Bölgesi genelinde Benzin istasyonu marketi ve A gurubu noktalar başta olmak üzere 1500’ün üzerinde satış noktasına ulaştırmaktadır.

SATIŞ KANALLARIMIZ:
Müşteri portföyünün %80"inin A grubu, diğer kısmı B Plus B kategorisindedir. Satış noktalarının yine %80"e yakının benzin istasyonu marketleri olup kalanları yerel ve ulusal marketler, kaliteli şarküteriler, okul ve üniversite kantinleri, hastane büfeleri, spor salonları, şehirlerarası otobüs konaklama ve dinlenme tesisleri ile havaalanlarından oluşmaktadır.

SATIŞ SİSTEMİMİZ:
Satış sistemimiz perakende noktalar için sıcak satış olup ulusal ve yerel market kanallarında soğuk satış-sipariş sistemi uygulanmaktadır. Ayrıca ithalatını bizzat yaptığımız ürünlerimizle ilgili olarak yurdumuzun belli başlı 20"nin üzerinde ilinde bayilerimiz bulunmakta olup satışlar bu bayilerimiz vasıtası ile sağlanmaktadır. Halen boş olan illerde bayii arayışlarımız devam etmektedir.

DİREK DAĞITIM TEŞKİLATIMIZ:
İstanbul ili Avrupa yakasında 3 sıcak - 1 ulusal zincirler soğuk satış, Anadolu yakasında 2 sıcak - 1 ulusal zincirler soğuk satış, Trakya ve Güney Marmara bölgesine 1 sıcak satış, Batı Marmara ile Bilecik, Kütahya, Afyon hattına 1 sıcak satış olmak üzere 9 kişi-araçtan oluşmaktadır.

SATIŞ EKİBİMİZ:
Satış ekibimiz, tamamı sektörün en prezantabl, eğitimli ve genç ekibi olup 9 müşteri temsilcisi-1 Satış Şefi / Müdürü10 kişiden oluşmaktadır.

ARAÇ FİLOMUZ:
Sıcak satış ekibimizde hafif ticari Panelvan araçlar- Soğuk satış ve Satış şefliğinde binek araçlar olmak üzere toplam 10 araçtan oluşmaktadır.