Çözüm Ortağımız

Ulusal Çözüm Ortağı, Taşkın İletişim Çözümleri

taskin.tv uzun yıllardır iki arkadaşın hobi olarak başlayıp geliştirdiği dinamik web sayfasının sunulduğu bir platform olarak hazırlanmıştır. 

Bu platformda hobi olarak başlanmış dinamik web sayfası proje ve sonuçları, yeni web sayfası yaptırmayı düşünen firmaların faydasına sunulmak üzere hazırlanmıştır.

Daha önceleri kulaktan kulağa tavsiye üzerine müşteri temin eden taskin.tv,  kendi web sayfasını yaparak işlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı.

Gelişen Web Teknolojisi ile birlikte birçok şirketin web sayfası edinme zorunluluğu doğdu.  21. yüzyılda sürekli kendini yenileyebilen güncel ve arama motorları tarafından beğenilen bir web sayfası ihtiyacı firmalar için lüksten öte ihtiyaç haline geldi.

Değerli İş Ortaklarımız

Firmanızı, ürünlerinizi ve/veya hizmetlerinizi geleneksel satış pazarlama stratejileri olan reklam ve birebir tanıtım yöntemleri ile tanıtmak günümüz iletişim dünyasında yeterli değildir. “Artık ürünleriniz ve/veya hizmetleriniz için yeni iletişim kanalları oluşturmak zorundasınız.”

  • Web sitesi bir firmanın 7 gün 24 saat, Reklam, Satış ve Pazarlama kanalıdır.
  • Müşteriler, almak istedikleri ürünleri ve hizmetleri artık internet üzerinden aramakta, incelemekte ve buldukları firmalar ile iletişim kurmayı tercih etmektedirler.

Arama motorları ve özellikle en yaygın kullanılan Google üzerinde ürün ve/veya hizmet adıyla yapılan aramalarda öne çıkan işletmelerin üstünlük ve rekabet sağladıkları da istatistiksel bir gerçektir. “Siz de web sitenizi bu anlayışla planlamalı ve arama motorlarında bulunabilir olmayı bir amaç edinmelisiniz.”

Bunun için arama motorlarına reklam verebilirsiniz. Ancak seçtiğiniz reklam çeşitlerine göre ve tıklama oranına bağlı olarak her ay size düzenlenecek faturaya da katlanmak durumundasınız.

Web sayfanızı arama motorlarının istediği kriterlere uygun olarak hazırlamakta. Ayrıca hazırladığımız dinamik web sitenizi en kolay şekilde güncellemenize olanak sağlamaktayız.